В Центр надання адміністративних послуг надійшло більше 100 скарг від місцевих мешканців щодо роботи міського громадського транспорту, передає Луцьк24.
Очільниця ЦНАП Лариса Карп’як повідомила, що лучани скаржаться на відсутність рейсів зранку та ввечері. Люди не можуть вчасно добиратися до роботи, а ввечері вимушені затримуватися, так як немає маршруток по місту. Деякі водії самостійно вирішують пропускати рейси, так як навіть за графіком немає транспорту.
У ЦНАП запевнили, що вже розробляються нові графіки роботи громадського транспорту, однак не повідомили, коли саме з’являться нові рейси.
