У Луцьку водійка заплатить чималий штраф за втечу з місця аварії.
Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, передає Луцьк24.
ДТП трапилося 2 лютого 2024 року. Ввечері лучанка припаркувала своє авто на стоянці, однак не поставила його на стоянкове гальмо. Внаслідок цього воно здійснило самовільний рух та в’їхало у припаркований Renault 21. Жінка покинула місце аварії, хоча обидва автомобілі зазнали механічних пошкоджень.
На судовому засіданні водійка не з’явилася. Жінка визнала свою вину та долучила до заяви лист про повне відшкодування збитків. Суд визнав лучанку винною у скоєнні ДТП та призначив їй покарання у вигляді штрафу у 3 400 гривень.
