Учора, в конференц-залі стадіону “Авангард”, відбулося важливе подія для футбольних фанатів Луцька – жеребкування турніру з міні-футболу “КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 2023”.
Цього року за звання чемпіона змагатимуться 33 команди, що є представниками Луцької міської територіальної громади. Стільки ж колективів не було ніколи в історії турніру. По вищих правилах, команди поділені на 4 групи для проведення першого туру змагань.
Перші матчі 1-го туру вже розпочнуться завтра, 30 червня 2023 року. По даним офіційного розкладу, група “А” зіграє на полі ЗОШ №19 з таким наступним розкладом:
- 18.00: “МАРАДО-2” зустрінеться з командою “Гірка Полонка”
- 18.30: “Луцьксіті” вийде на поле проти “IndustrialWest”
- 19.00: “Аутсайдер” зіграє проти “Прогрес”
- 19.30: “Мідас-2” зіграє проти “Метеор”
Аналогічно відбудуться матчі і в групах “Б”, “В” та “Г” на полі ЗВО №3, ЗВО №25 та ЗВО №22 відповідно.
Усі команди вже готові до боротьби за титул найкращого міні-футбольного колективу Луцька. Вболівальникам обіцяють цікаві матчі та напружену боротьбу. Бажаємо усім учасникам справедливої гри та незабутніх вражень!
