Державним моніторингом було виявлено, що значна кількість українців отримує субсидію незаконно. Стало відомо, хто більше не матиме пільг, передає Луцьк24.
Чому скасовують субсидії?
Держава постійно проводить перевірки тих, хто отримує субсидію, і вдалося виявити, що 10% з них не мають права на пільги. Щомісячні витрати країни на несанкціоновані субсидії складає декілька мільярдів гривень.
Хто більше не отримає субсидію?
На пільги від держави більше не мають права розраховувати:
- громадяни, хто приховав свій дохід;
- боржники, які не платять комунальні рахунки;
- сім’ї, де отримувач субсидії помер;
- громадяни з підробленими документами;
- особи, які змінили місце проживання.
Гроші від держави перестануть надходити таким громадянам автоматично, та повторно субсидія не буде схвалюватись.
Хто може подати заявку на отримання субсидії?
Звернення про отримання пільг можуть подати як власники, так і орендарі приміщення. Врахуйте, що суму допомоги визначають, спираючись на конкретно взяте житло. Заява подається в Управління соціального захисту у вашому регіоні. Варто зазначити, що протягом терміну, поки заява розглядається, виплати від держави не надходять та в подальшому не компенсуються.
