Станом на 30 вересня у Луцьку та області поступово настає справжня осінь. Середня температура повітря незабаром буде складати +10 градусів тепла.
Про це розповів прессекретар ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков, передає Луцьк24.
Щоб у будинках стало тепло необхідне рішення органу місцевого самоврядування про початок опалювального сезону. У Луцьку це рішення ухвалює виконавчий комітет. У документі не вказується конкретна дата, а зазначається, що опалювальний сезон у місті розпочнеться, коли протягом трьох днів середньодобова температура опуститься нижче +8 градусів тепла. Ця температура стане відправною точкою для початку опалювального сезону.
Наразі у Луцьку майже всі котельні готові до початку опалювального сезону. Тому заклади освіти, лікарні та житлові будинки будуть забезпечені теплом на 100 відсотків.
