По всіх областях України 7 червня були запроваджені ліміти на споживання електроенергії.
Про це повідомили на сайті «Укренерго», передає Луцьк24.
Ліміти на споживання електроенергії будуть діяти по всім населеним пунктам країни. У разі перевищення лімітів, відключення світла не уникнути.
Мешканці Волинської області можуть дізнатися свою чергу та графік відключення світла на 7 червня на сайті «Волиньобленерго».
