21 січня у Луцьку та на Волині будуть вимикати світло за погодинними графіками. Відключення охоплять увесь день.
Про це повідомили на сайті “Волиньобленерго”, передає Луцьк24.

Рекомендується обережно користуватися електроприладами, особливо енергоємними, у години подачі електроенергії.
Графіки можуть змінюватися протягом дня, а при аварійних або екстрених відключеннях вони не діють.
