У Луцьку та на Волині світло подаватиметься за погодинним графіком. Відключення триватимуть протягом дня.
Про це повідомили на сайті «Волиньобленерго», передає Луцьк24.

Рекомендується економити електроенергію та не використовувати одночасно потужні прилади, коли світло є.
Якщо ситуація в енергосистемі зміниться, графіки можуть коригуватися. Аварійні відключення проходять поза розкладом.
