У Волинській області 11 грудня будуть продовжувати вимикати світло за погодинними графіками.
Про це повідомили на сайті «Волиньобленерго», передає Луцьк24.
Енергетики нагадують, що варто заощадливо користуватись електроенергією у години наявності світла. Всі «важкі» прибори вмикати краще у вечірні та нічні години.

Час початку та завершення відключення електроенергії може відрізнятися від зазначеного у графіку на 20–30 хвилин. Такі коливання пов’язані з технологічними особливостями перемикання черг, які виконують фахівці «Волиньобленерго».
