Затримані чиновники Міністерства оборони брали хабарі за те, щоб поранені на фронті військові отримували виплати по інвалідності.
Про це повідомили у Службі безпеки України, передає Луцьк24.
5 вересня був затриманий керівник відділу Департаменту фінансів Міністерства оборони на двоє його спільників, а саме начальник фінансової служби військової частини, а також колишній військовозобов’язаний.
Слідство встановило, що підозрювані використовували злочинну схему отримання грошей від військових, які отримали поранення на фронті. Чиновники обіцяли їм виплати, які гарантує законодавство, за хабарі.
Було задокументовано отримання вигоди у розмірі 300 тисяч гривень. Розслідування триває.
