У Луцьку частина мешканців залишиться без нормального водопостачання через аварію на Дубнівській насосній станції.
Про це повідомили у КП «Луцькводоканал», передає Луцьк24.
Сьогодні, 25 серпня, з 09:00 і до моменту завершення ремонтних робіт у місті знизиться тиск у водопроводі.
Через це проблеми з водопостачанням відчуватимуть жителі:
- центральної частини Луцька;
- проспекту Волі;
- Привокзального району;
- Старого міста.
Комунальники закликають містян завчасно зробити необхідні запаси води.
