У Луцькій міській раді повідомили, що 21 родина з сіл Княгининок, Прилуцьке, Жабка, Небіжка та Озерце отримають грошові компенсації за пошкоджені будинки внаслідок негоди 7 серпня, передає Луцьк24.
З міського бюджету біло виділено 522 тисячі гривень, які отримають місцеві мешканці. 7 серпня через негоду у будинках району зірвало дахи, вибило вікна та балконні рами. Рішення про компенсацію завданих збитків ухвалили на засіданні комісії з реагування на наслідки, спричинені надзвичайними подіями та ситуаціями природного характеру. Там же затвердили суми, які отримають власники пошкодженого майна.
Сума компенсації буде залежати від об’єму пошкоджень. Що було зафіксовано спеціальною комісією. Одна із родин села Княгининки має отримати 132 тисячі гривень, а найменшою сумою є 2 400 гривень.
