17 грудня у Луцьку та по всій Волинській області будуть скасовані графіки відключення світла.
Про це повідомили у компанії «Укренерго», передає Луцьк24.
17 грудня по всій території України не будуть вимикати світло за графіками.
Енергетики наголошують, що ситуація може змінитися у будь-який момент, тому закликають споживачів економно використовувати електроенергію.
