12 березня у Волинській області планово вимикатимуть світло споживачам.
Про це повідомили на сайті Турійської селищної ради, передає Луцьк24.
12 березня з 10:00 до 16:00 у зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання в окремих населених пунктах громади.
Відключення стосуватиметься:
- села Озеряни (вулиця Центральна);
- села Соловичі (вулиці Дачна, Приозерна).
Волиньобленерго просить жителів поставитися до ситуації з розумінням, оскільки роботи проводяться для покращення якості електропостачання.
